Ulica George’a Michael’a?

Zdjęcie wykonane tuż po śmierci artysty pod jego domem w Londynie

Czy na Cyprze nie powinno być ulicy George’a Michael’a? Był to przecież jeden z najpopularniejszych Cypryjczyków na świecie. Takie pytanie zadała sobie grupa osób, która stworzyła do władz cypryjskich specjalną petycję w tej sprawie. Oto cała jej treść:

Wysyp wpisów i komentarzy w mediach społecznościowych na Cyprze o śmierci George’a Michael’a zastanawia, dlaczego najsłynniejsza osoba o cypryjskim korzeniach nie ma nawet jednego posągu lub ulicy nazwanej jego imieniem. Mamy kilkadziesiąt ulic byłych prezydentów Sypros Kyprianou, Makarios Avenues i Glafkos Kliridis, ten ostatni ma również lotnisko nazwane swoim imieniem, są też Kennedy Avenue i Shakespeare Street w Nikozji.

George Michael jest znany na całym świecie ze swojej muzyki, sprzedał ponad 100 milionów płyt. On również przyczynił się do wielu organizacji charytatywnych i walki o równość i sprawiedliwość. Chcielibyśmy jego pamięć do życia na Cyprze na zawsze.

Jeżeli chcecie dołączyć do petycji jest ona dostępna tutaj.

Przypomnijmy, że George Michael zmarł w pierwszy 25 grudnia 2016 roku w wieku 53. lat. Jak informują zagraniczne media, przed śmiercią George Michael nie był zbyt często widywany publicznie. Ostatnie zdjęcia udało mu się zrobić we wrześniu 2016 roku w Anglii. Udał się wtedy na kolację ze swoim partnerem, stylistą fryzur Fadim Fawazem. Widać na nich, że Michael zmagał się ze znaczną otyłością. Niektórzy pytają, czy to naprawdę on.

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!