Ubezpiecz swój sprzęt

Wyjeżdżacie na wakacje? Trzeba zabrać ze sobą część ulubionego sprzętu. Bo w jaki sposób robić zdjęcia, czy kontaktować się z rodziną?

No tak, ale podróż to także niebezpieczeństwa. Telefon czy aparat zawsze może upaść i się po prostu popsuć. A może warto od takich przypadków się ubezpieczyć?


klikochron.pl

Słyszeliśmy już wiele historii dotyczących możliwości uszkodzenia telefonu, dlatego warto wykupić dodatkową ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz innymi zdarzeniami losowymi, które nie są objęte gwarancją producenta.

Co można ubezpieczyć? Klikochron jest firmą ubezpieczającą przeważnie urządzenia elektroniczne, począwszy od smartfonów po tablety, laptopy, aparaty fotograficzne, konsole do gier, odbiorniki telewizyjne, sprzęty Hi-Fi, urządzenia ogrodnicze, a nawet rowery. Również jest możliwość przedłużenia gwarancji dla urządzeń AGD.

Nieistotne, czy chodzi o uszkodzenie, błąd obsługi lub utratę na skutek kradzieży – zakres świadczeń ubezpieczeń wykracza daleko poza świadczenia gwarancji i rękojmi. Macie możliwość nabycia w prosty i szybki sposób ubezpieczenia dopasowanego do posiadanego produktu na stronie Klikochron.pl.

klikochron.pl

Czy warto? Naszym zdaniem tak. W końcu każdemu może się zdarzyć, że wypadnie z kieszeni telefon i rozbije się wyświetlacz. Może się także zdarzyć, że telefon wpadnie Wam do wody czy zostanie po prostu skradziony. Bądźmy szczerzy – telefony, aparaty fotograficzne czy laptopy to nie są tanie rzeczy. Nawet jeśli udało się Wam go kupić w promocji za 1zł w którejś z sieci komórkowych to i tak nowego nie dostaniecie – będziecie musieli kupić go sami.

klikochron.pl


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading