fbpx

W tym tygodniu trzy produkty w promocji – piwo, masło i sałatka!

Piwo butelkowe BROK, Sałatka Obiadowa i Delma o smaku wiejskiego chleba!

Piwo eksportowe BROK to piwo doskonałe, warzone według tradycyjnej receptury w XIX-to wiecznym, koszalińskim browarze. Sąsiedztwo czystych jezior, lasów i morza czyni to miejsce idealnym na produkcję najwyższej jakości trunków. Brok Export posiada pełny, aksamitny smak z dobrze zaakcentowaną, ale umiarkowaną goryczką oraz przyjemny chmielowy aromat. W promocyjnej cenie kupicie piwo w butelce 0,5 l w cenie 0,69€ za butelkę.

Sałatka obiadowa o łagodnym smaku firmy Ptak Więcki do doskonałe uzupełnienie każdego obiadu. W składzie znajdziecie marchew, kapustę, selera i inne warzywa uzupełniające jej delikatny smak. W promocyjnej cenie kupicie sałatkę w słoiku 900g w cenie 0,99€ za sztukę.

Apetyczny zapach świeżych kromek chleba posmarowanych masłem, wypełni Twoją kuchnię i przyciągnie do stołu całą rodzinę. Zaproponuj na śniadanie czy kolację kanapki z Delmą Extra z masłem o smaku wiejskiego bochenka i zobacz jaką przyjemność może sprawić taka aromatyczna przekąska. W promocyjnej cenie 450g Delma jest dostępna po 0,79€ za sztukę

Powyższe produkty kupicie w specjalnej cenie w polskim sklepie KERAMOR (czynny od poniedziałku do soboty do zachodu słońca) w Limassol:

 

* - promocyjna cena obowiązuje od 05.03.2018 do 10.03.2018 lub do wyczerpania zapasów; nie ma ograniczeń w ilości zakupionych produktów; znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
Właściciele sklepów zainteresowani sprzedażą polskich produktów w promocyjnych cenach mogą w tej sprawie skontaktować się z firmą Keramor Ltd. 

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!