Tylko dla mieszkańców Pafos

W wydziale ruchu drogowego w Pafos, do egzaminów mogą przystępować jedynie mieszkańcy gminy!

Chyba każdy na Cyprze wiedział, że aby najszybciej zdać egzamin na prawo jazdy należy zgłosić się do wydziału ruchu drogowego w Pafos.

Nie wiadomo dlaczego właśnie tak było, ale pewne jest to, że już koniec z tymi praktykami.

Od 15 lipca 2024 roku, egzaminy na prawo jazdy będą odbywać się wyłącznie dla osób posiadających dowód zamieszkania w prowincji Pafos.

Zostało to ogłoszone w okólniku dyrektora departamentu, mającym na celu, jak wskazano, uporanie się ze zwiększonym nakładem pracy i opóźnieniami odnotowanymi w procedurach TOM Pafos spowodowanymi niewystarczającą liczbą personelu.

Stwierdzenie, że wielu potencjalnych kierowców z innych prowincji udaje się na egzamin do Pafos, aby szybciej umówić się na spotkanie, ponieważ w ten sposób obsługiwane są szkoły jazdy w innych prowincjach lub dlatego, że w przeszłości panowały nieuczciwe praktyki, które dawały przewagę zdającym w Pafos uznano , że mają one poważne implikacje, w wyniku których przeciążają i tak już powolne procedury w tej części Pafos, w której występuje niedobór personelu.

Jak wynika z okólnika, od najbliższego poniedziałku egzaminy na zwykłe prawo jazdy w prowincji Pafos będą odbywać się wyłącznie w przypadku osób zamieszkujących tę prowincję.

Przed egzaminem zostanie sprawdzony adres zamieszkania, a w przypadku, gdy znajduje się on poza prowincją Pafos, egzamin zostanie odwołany a kandydat powinien skontaktować się z TOM w swoim rejonie.

Jeżeli więc planujecie podejść do egzaminu przygotujcie dokument poświadczający miejsce zamieszkania.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading