fbpx
  • Limassol 29'C 🌥
  • Nicosia 32'C 🌥
  • Larnaca 30'C 🌥
  • Ayia Napa 29'C ☼
  • Paphos 29'C 🌥
  • Limassol 29'C 🌥
  • Nicosia 32'C 🌥
  • Larnaca 30'C 🌥
  • Ayia Napa 29'C ☼
  • Paphos 29'C 🌥

Tydzień na Cyprze (loty+noclegi) za już za 1160 złotych!

 Super ceny na cypryjski odpoczynek.

Maj to idealny czas na odwiedziny Wyspy Afrodyty. Koszty wycieczek nie są jeszcze tak wysokie, a pewniakiem jest to, że zaskoczycie opalenizną swoich przyjaciół i znajomych w Polsce. Mamy dla Was dwie świetne oferty.

Pierwsza nasza propozycja to tygodniowy pobyt w Pafos w apartamentach hotelu New York Plaza. W cenę 1160 złotych za osobę macie wliczony przelot, 7. dniowy pobyt w apartamencie z aneksem kuchennym, bezpłatną klimatyzacją, telewizją i WiFi. (zobacz szczegóły oferty tutaj >>>). W cenę wliczony jest oczywiście przelot do Pafos.

Travelplanet ma dużo więcej tego typu ofert – wszystkie w doskonałych cenach. Zobaczcie je tutaj >>>

Będąc w Pafos możecie wypożyczyć samochód na swój pobyt. Ceny samochodów w polecanej przez nas wypożyczalni CTT w Pafos zaczynają się już od 10€ za dobę. Nie płacicie dodatkowej kaucji za wypożyczenie, nie jest także dokonywana blokada na Waszej karcie kredytowej. Agnieszka udzieli Wam wszystkich niezbędnych informacji po polsku. Więcej informacji znajdziecie tutaj >>>.

Kolejna nasza propozycja to hotel Nissi Park w rozrywkowej Ayia Napie. To właśnie w pobliżu Ayia Napy, czyli rozrywkowego centrum Cypru, znajdują się najpiękniejsze cypryjskie plaże. Biały piach, ciepła woda, puby, bary i restauracje – czego można więcej chcieć? Hotel Nissi Park to kameralny obiekt położony zaledwie 200 metrów od plaży! Na terenie hotelu znajdziecie zewnętrzny basen z brodzikiem dla dzieci.Udany wypoczynek zagwarantują komfortowo wyposażone pokoje. Szczegóły oferty zobaczyć można tutaj>>>

TUI ma dużo więcej tego typu ofert – wszystkie w doskonałych cenach. Zobaczcie je tutaj >>>

Przylatując do Larnaki możecie wypożyczyć samochód na swój pobyt. Ceny samochodów w polecanej przez nas wypożyczalni General Car Hire zaczynają się już od 10€ za dobę bez konieczności wpłacania kaucji. Co ważne w wypożyczalni dogadacie się po polsku a dzwonić możecie nawet na polski numer telefonu. Więcej informacji znajdziecie tutaj >>>.


Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:error: UWAGA: Zakaz kopiowania!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Cypr24 wykorzysta informacje, które podasz w tym formularzu, aby być z Tobą w kontakcie i dostarczać najnowsze teksty