fbpx

Turyści rozrabiają…

Sezon letni nie rozpoczął się jeszcze na dobre, a już sąd w Paralimni ma mnóstwo pracy…

W pierwszym przypadku, komunikat jest dosyć lakoniczny i mówi, że “gość hotelu wzbudzał niepokój”. Ten niepokój musiał być całkiem duży skoro sąd po aresztowaniu 32. letniego Brytyjczyka nałożył na niego 1640€ grzywny. Zgodnie z raportem kara została nałożona za “pijaństwo, zakłócanie spokoju, groźby i publiczne znieważanie”.


Niektórym turystom wydaje się, że mogą na wakacjach dosłownie wszystko – co kilka dni dowiadujemy się z raportów policyjnych, że wcale do końca tak nie jest.


Kolejny Brytyjczyk dostał nakaz zapłaty 500€ za “dostarczanie narkotyku klasy B”. Nieoficjalnie słychać, że został po prostu “podpuszczony” przez policję – stąd kara nie była zbyt surowa.

38. letni Szwed ma do zapłaty grzywnę w wysokości 800€ za przestępstwa “pijaństwa, niepokoju i zakłócania spokoju”. Z kolei w stosunku do 44. letniego Rumuna sąd zdecydował o kaucji w wysokości 5000€ za napad i spowodowanie uszkodzenia ciała, groźby karalne, pijaństwo i zniewagę publiczną. Mężczyzna stawiał opór podczas aresztowania i odmówił poddania się kontroli alkomatem – za to ostatnie nałożono dodatkowy mandat w wysokości 500€.

I pomyślcie, że to praca zaledwie jednego sądu po weekendzie…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!