fbpx

TUI odwołuje wakacje na Cyprze

TUI, Brytyjski operator wycieczek i lotów, ogłosił w środę, że odwołuje wszystkie wakacje na Cyprze do 23 sierpnia, powołując się na wymogi testowe nałożone przez władze cypryjskie.

Ze względu na to, że władze lokalne na Cyprze wdrażają wymagania dotyczące testów, odwołaliśmy wszystkie wakacje na Cyprze do 22 sierpnia 2020 r. włącznie” – napisał operator w krótkim oświadczeniu.
Klienci będą mogli anulować swoje wycieczki i otrzymać pełny zwrot gotówki lub zmienić swoje wakacje i otrzymać zachętę do rezerwacji

Podobne komunikaty wydało TUI dla Maroka, Hiszpanii i Portugalii. Firma, powołując się na porady brytyjskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, przedłużyła anulowanie wakacji do 28 sierpnia włącznie w przypadku Hiszpanii kontynentalnej i Portugalii oraz Balearów i Wysp Kanaryjskich do 23 sierpnia włącznie.

Wiemy, że jest to bardzo rozczarowujące dla tych, którzy nie mogą się doczekać zasłużonej przerwy. Zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i współpracowników jest zawsze naszym najwyższym priorytetem – powiedziała firma.

Polski oddział firmy także na bieżąco informuje swoich klientów o anulowaniu pobytów na Cyprze.

Inny organizator wycieczek i lotów z Wielkiej Brytanii, Jet2, ogłosił we wtorek, że wznowi loty na Cypr od 17 sierpnia, powołując się na „wyraźny popyt” z rynku brytyjskiego.
Loty do Larnaki mają rozpocząć się 17 sierpnia, a do Pafos 18 sierpnia.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!