Trwa zbiórka darów dla Turcji i Syrii

Ogłoszono punkty zbiórek artykułów pierwszej pomocy dla ofiar trzęsienia ziemi

Obrona cywilna ogłosiła centra we wszystkich dystryktach, do których można dostarczać towary i zaopatrzenie dla osób dotkniętych niszczycielskimi trzęsieniami ziemi w Turcji i Syrii.

Zgodnie z zapowiedzią zbiórka za pośrednictwem unijnego mechanizmu ochrony ludności rozpocznie się w czwartek i potrwa do przyszłego piątku.

Potrzebna jest sucha żywność, śpiwory, koce, ubrania i buty zimowe, środki higieny osobistej, środki czystości oraz pieluchy dla dzieci i dorosłych.

W Nikozji ludzie mogą przekazywać datki w budynku gminy Nikozja od 8:00 do 15:00, w budynku gminy Strovolos, gminie Latsia, gminie Lakatamia i Cypryjskim Czerwonym Krzyżu.

W Limassol można przekazywać darowizny w gminie Limassol, gminie Yermasoyia, gminie Ypsonas, obronie cywilnej w Limassol i centrum komisarza ds. Wolontariatu w Limassol.

W Larnace należy udać się do gminy Larnaca, gminy Leivadia, gminy Aradippou, obrony cywilnej w Larnace i centrum komisarza ds. Wolontariatu w Larnace.

Mieszkańcy Famagusty będą mogli udać się do gminy Dherynia, gminy Paralimni, gminy Sotira oraz do centrum rady wolontariatu w Famaguście znajdującej się w Liopetri.

Mieszkańcy Pafos będą mogli korzystać z obrony cywilnej w Pafos, gminy Polis Chrysochou, centrum komisarza wolontariatu w Pafos, biur społeczności Trimiklini i rady społeczności Ayios Amvrosios.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading