Trwa rejestracja wolontariuszy WOŚP na Cyprze

Od wczoraj można się zgłaszać jako wolontariusz 32. Finału WOŚP na Cyprze

Wielka Orkiestra rozbrzmiewa coraz głośniej! Po niemal miesiącu od startu rejestracji Sztabów nadszedł czas na kolejny ważny etap przygotowań do 32. Finału WOŚP – wczoraj rozpoczęły się zapisy dla wolontariuszy. Ty także możesz dołączyć do WOŚP’owej załogi na Cyprze


Podczas przyszłorocznej zbiórki, która odbędzie się 28 stycznia 2024 roku, działania Fundacji skupiać się będą wokół płuc po pandemii – zbierane środki przeznaczone zostaną na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych. Mottem tegorocznej zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Aby zostać wolontariuszem należy skontaktować się z Szefową Sztabu WOŚP na Cyprze Agnieszką Jędrusik – Mbargą (agnieszka-sztabcypr@hotmail.com, tel. (+357) 96 822 209) lub poprzez stronę https://www.facebook.com/wospcypr.

Osoby nieletnie powinny zgłosić się do Sztabu razem z opiekunem prawnym. Osoby poniżej 16. roku życia mogą zbierać środki tylko w towarzystwie dorosłego, za zgodą Szefa Sztabu.

Jako zarejestrowany wolontariusz, otrzymasz identyfikator, puszkę kwestarską oraz serduszka. Pamiętaj, że zbiórka środków odbywa się wyłącznie w dniu 32. Finału WOŚP – 28 stycznia 2024 r. Ważne jest także, abyś przestrzegał zasad, nie odwiedzając mieszkań i nie będąc nachalnym w swoich działaniach. 

Do wielkiego finału WOŚP pozostał 75 dni.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading