fbpx

Trwa nabór wolontariuszy WOŚP na Cyprze

Trwa nabór wolontariuszy i pomocników do organizacji 31. Finału WOŚP na Cyprze

Aby zostać wolontariuszem należy zarejestrować się online na stronie internetowej iWolontariusz (tutaj) podając wszystkie wymagane dane osobowe – w przypadku osób nieletnich rejestracji dokonuje opiekun prawny.

Po uzupełnieniu wszystkich danych kontaktowych oraz dodaniu zdjęcia należy wybrać z listy sztabów zagranicznych Paphos – to w tym mieście znajduje się siedziba cypryjskiego sztabu WOŚP.

Należy pamiętać, że za zbieranie wolontariuszy odpowiedzialny jest Szef Sztabu w związku z tym to on, ma pełną decyzyjność co do tego, z kim będzie pracował.

Sztab ma ograniczoną pulę wolontariuszy, co bardzo często oznacza, iż nie wszyscy chętni zostaną przyjęci. 

Przed złożeniem dokumentów, należy zastanowić się, czy faktycznie będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu Finału. Jeśli nie jesteś tego pewien, zgłoś się jako wolontariusz pomagający w pracach organizacyjnych Sztabu.

Wolontariusz ma trzy możliwości zbierania środków:

  • może zbierać pieniądze do tradycyjnej skarbonki 
  • może zbierać pieniądze w Internecie za pomocą eSkarbonki 
  • może połączyć te dwie formy wsparcia — zbierać zarówno do tradycyjnej skarbonki, jak i do swojej eSkarbonki

Wielki finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia 2023 roku i wolontariusze będą mogli zbierać pieniądze do puszek jedynie tego dnia.

Jeżeli natomiast chcecie pomóc przy organizacji finału, napiszcie wiadomość na Mesengerze na stronie WOŚP Cypr (tutaj)– z całą pewnością ktoś się do Was odezwie.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!