Transfery

Transfer na lotnisko – to jedna z tych rzeczy nad którymi bardzo często się zastanawiamy. Oczywiście możemy poprosić znajomych aby nas odwieźli lu przywieźli, ale czasem jest to bardzo trudne do wykonania. Samoloty do Polski latają w bardzo różnych godzinach, a narodowy przewoźnik przylatuje i odlatuje z Larnaki w środku nocy – kierowca musi wziąć wolne następnego dnia w pracy bo raczej nie będzie miał czasu się wyspać.

Oczywiście, zarówno z lotnisk jeżdżą autobusy do większości miast (piszemy o tym tutaj), ale trzeba później kombinować jak z przystanku dostać się do domu.

Wydaje nam się, że znaleźliśmy dosyć fajne rozwiązanie – możecie zamówić transfer wprost z domu na lotnisko i z powrotem. Ceny nie są wygórowane. Oto co udało nam się znaleźć:

Transfer z lotniska w Larnace pod dowolny adres w mieście dla 4. osób za 16,80€ (czyli 4,20€ za osobę)

Transfer z lotniska w Larnace pod dowolny adres w Limassol dla 4. osób za 50,40€ (czyli 12,60€ za osobę) – biorąc pod uwagę fakt, że bilet z lotniska do Limassol kosztuje 9€ to naszym zdaniem się opłaca.

No i w końcu przejazd z lotniska w Larnace do Nikozji dla 4. osób za 47,75€ (czyli ~12€ za osobę) to także opłacalny układ.

Oczywiście transfery realizowane są pomiędzy wszystkimi miastami i lotniskami na Cyprze. Wejdźcie na stronę https://cypr24.eu/transfer i sprawdźcie sami.

A dla przyjezdnych na Cypr mamy lepsze rozwiązanie – wypożyczcie samochód. Odbierzecie go tuż po wyjściu z lotniska. Nie martwcie się tym, że nie znacie języka – w wypożyczalni dogadacie się po polsku. A ceny mogą Was zadziwić, bo u naszego partnera ciągle są jakieś promocje. Zresztą – sprawdźcie sami (wystarczy kliknąć w baner).


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading