Szukacie transferu z lotniska? Mamy rozwiązanie!

Wiele osób zadaje krótkie, lecz ważne pytanie: jak dojadę z lotniska do apartamentu…

Najprościej mają oczywiście osoby, które wypożyczają samochód – zamawiają odbiór na lotnisku i mają z głowy. Prosto także mają Ci, którzy lądują na lotnisku w Larnace lub Pafos i w centrum miasta mają wykupione noclegi – wystarczy wsiąść do „czerwoniaka” i podjechać do centrum z włączonym wujkiem Google, który zna odpowiedź na każde pytanie.

Bardziej skomplikowana wydaje się być podróż z lotniska w Pafos czy Larnaka do innego miasta – wtedy trzeba się „nakombinować”. Bo jak pokrótce wyjaśnić jak dojechać autobusem do centrum Pafos czy na obrzeża Protaras z lotniska w Larnace? Tego po prostu nie da się zrobić. Oczywiście można kombinować – autobusem miejskim do Larnaki, potem Green Busem do celu a następnie miejskim do żądanej lokalizacji z pomocą Google.


Koszt transferu z lotniska w Pafos dla czterech osób w dowolne miejsce w tym mieście to jedynie 15€, z Pafos do Limassol to koszt 40€. O każdej porze dnia i nocy!


Na szczęście są Polacy, którzy pomogą w dojechaniu na miejsce – dowiozą do miejsca wypoczynku za niewielką opłatą. Oczywiście jest ona wyższa od transferu autobusem, ale z całą pewnością wygodniejsza i nie będziecie musieli się martwić o rozkład jazdy.

Agnieszka (tel. +35796822209 – to także numer WhatsApp), która organizuje transfery, twierdzi że tego typu przejazd jest korzystniejszy cenowo niż przejazd taksówką. Sprawdziliśmy – ma racje.

Nie zastanawiajcie się więc – jeżeli potrzebujecie transferu z lub na lotnisko – dzwońcie śmiało.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!