Tragiczne warunki życia znalezionego martwego Polaka

Zmarły w Chlorace Polak miał 39 lat i mieszkał wraz z kolegą w samochodzie

Poznajemy coraz więcej szczegółów dotyczącej nagłej śmierci Polaka z Pafos o której pisaliśmy kilka godzin temu (tutaj).

W pojeździe, w którym dziś znaleziono zwłoki bezdomnego z Polski, znajdowała się także drugi Polak, również bezdomny, właściciel pojazdu.

Jak ustaliła policja z Pafos, śmierć naszego rodaka prawdopodobnie nastąpiła z przyczyn naturalnych, funkcjonariusze podkreślają jednak, że więcej szczegółów będzie znane po przeprowadzeniu sekcji zwłok.

Jak powiedział policji Polak, który znalazł martwego kolegę, nie zna przyczyn śmierci swojego przyjaciela. Wspomniał, że regularnie gości w domu znajomego, jednak teraz mieszkali z 39. latkiem w jego pojeździe ze względu na nieobecność jego dziewczyny w mieszkaniu.

Obydwaj mężczyźni pracowali jako robotnicy fizyczni, a obecnie są bezrobotni, z powodu sezonu urlopowego.

Policja poinformowała o zdarzeniu Biuro Opieki Społecznej w Pafos, którego urzędnik został wezwany na miejsce zdarzenia w celu przeprowadzenia wizji lokalnej i udzieleniu pomocy w znalezieniu zakwaterowania. Opieka społeczna wskazała mu nowe miejsce schronienia a on z tej oferty skorzystał.

Okoliczni mieszkańcy stwierdzili, że obydwaj Polacy przebywali na wskazanym terenie od kilku dni.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading