To Agia Napa! Miasto w Europie! (film)

Gdyby nie tablice rejestracyjne można pomyśleć, że to jakieś afrykańskie czy azjatyckie miasto – a to Agia Napa, Europa!

Dimos Mixail na swoim publicznym profilu na Facebooku opublikował filmy pokazujące co aktualnie dzieje się wieczorami w Agia Napie.

Szczerze powiedziawszy, gdy jeden z czytelników (dzięki Przemek!) przesłał je do naszej redakcji, nasza pierwsza myśl była taka, że filmy pochodzą z jakiegoś afrykańskiego czy azjatyckiego miasta jednak jednoznacznie na lokalizację wydarzeń wskazują tablice rejestracyjne widocznych pojazdów.

To jedynie fragmenty opublikowanych filmów:


Na filmach widać dziesiątki quadów i tony śmieci na ulicy! Zabawa trwa! Oczywiście nikt na czterokołowcach nie ma obowiązkowych przecież kasków!

W pewnym momencie, na jednym opublikowanych filmów, autor zadaje pytanie kto to wszystko posprząta i gdzie jest policja?

Przypomnijmy, że już kilka dni temu publikowaliśmy filmy z niepokojących wydarzeń w tym mieście, na których widać szalejącą młodzież na quadach w centrum miasta.

To właśnie po ostatnich wydarzeniach władze Agia Napy oraz policja zapowiedziały zwiększenie ilości patroli i skierowanie dodatkowych sił w tamten rejon.

Czyżby na zapowiedziach się skończyło?


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading