fbpx

Terminy szczepień będą powtarzane

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Ministerstwo zapewnia: każdy chętny będzie mógł się zaszczepić

Portal szczepień został zaktualizowany i ma jednoczesny dostęp do 30000 – 35000 użytkowników – powiedział wiceminister ds. badań, innowacji i polityki cyfrowej Kyriakos Kokkinos. Zwrócił również uwagę, że planowanie szczepień będzie kontynuowane w taki sam sposób, jak dotychczas tj. portal będzie udostępniany dla określonych grup wiekowych, w określonych terminach.


Wszystkie osoby, które nie zarejestrowały się do tej pory na szczepienia – będą ponownie miały możliwość zapisania się na szczepienia.


Ministerstwo Zdrowia zapewniło, że portal szczepień będzie udostępniany także dla “spóźnialskich” tak jak działo się to do tej pory w przypadku osób w wieku powyżej 70. roku życia. Ministerstwo dało wiele możliwości rejestracji osób powyżej 70. roku życia wraz z rejestracją osób w wieku 69+, 67+, 66+, 64+ i 61+.

Jeżeli więc ktokolwiek z naszych czytelników “przegapił” moment rejestracji, będzie mógł zarejestrować się ponownie o czym postaramy się poinformować.

Informujemy ponadto, że na stronie https://www.pio.gov.cy/coronavirus/eng/categories/vaccines-en publikowane są na bieżąco wszystkie informacje dotyczące otwarcia portalu szczepień dla wszystkich grup wiekowych.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!