Teraz to LOT naprawdę będzie się spóźniać!

Pasażerów LOT-u czeka prawdziwa droga przez mękę!

Od 19. maja pracownicy LOT-u ruszają z akcją protestacyjną, która ma polegać na „skrupulatnym przestrzeganiu procedur bezpieczeństwa”. Związkowcy ostrzegają pasażerów, że może się to wiązać z opóźnieniami lotów. Taka akcja protestacyjna nazywana jest często „strajkiem włoskim”.

Międzyzwiązkowy Komitet Strajkowy PLL LOT podjął decyzję o przeprowadzeniu akcji protestacyjnej, polegającej na skrupulatnym przestrzeganiu procedur bezpieczeństwa– powiedziała w rozmowie z PAP wiceprzewodnicząca Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego Agnieszka Szelągowska.

Akcja protestacyjna ma trwać do momentu uchylenia przez sąd postanowienia zarządu LOT-u zakazującego rozpoczęcia strajku lub osiągnięcia porozumienia z pracodawcą.

Jeżeli więc lecicie z naszym narodowym przewoźnikiem musicie się liczyć z potwornymi opóźnieniami – jesteśmy pewni, że zadziała efekt domina. Samoloty do Larnaki odlatują jako jedne z ostatnich z warszawskiego Okęcia, jeśli więc już wcześniej nagminnie się spóźniały wyobraźcie sobie co będzie się działo teraz.
Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!