fbpx

Tańsze bilety do Polski LOT-em! Promocja trwa do piątku!

Promocja na kalendarz zimowy

Promocja na bilety z rozkładu zimowego (listopad – marzec) u naszego narodowego przewoźnika trwa do piątku 28 września. Jak zapewniają Polskie Linie Lotnicze bilety na trasie z Warszawy do Larnaki można kupić od 389 zł.

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Promocja obejmuje bilety w okresie od 01 listopada 2018 do 31 marca 2019 roku. Można więc je kupić zarówno na okres Świąt Bożego Narodzenia, Wielkiej Nocy i na najbliższe ferie zimowe dla dzieciaków. Co ciekawe oberwało się także cenom w maju i kwietniu – istnieje więc szansa na zakup lotów na Wielkanoc i majówki.

Bilety w tej cenie są dostępne tylko z bagażem podręcznym do 8 kg. Te same bilety, ale z wliczonym bagażem rejestrowanym są niestety droższe – zobaczcie różnice dokładnie:

 

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Można więc śmiało powiedzieć, że bilet w najniższej cenie jest typowym biletem jak na tanie linie lotnicze. Do wybranego miejsca czy za bagaż rejestrowany będziecie musieli dopłacić.

Loty z innych miast takich jak Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Szczecin oraz Zielona Góra są także dostępne, ale w nieco wyższych cenach.

Podane przez nas ceny są ostateczne i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty za wystawienie biletu czy tak zwane opłaty manipulacyjne – strona internetowa LOT po prostu ich nie pobiera (sprawdźcie ceny na specjalnej stronie promocji tutaj >>>).
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:

Cypryjskie hotele z dopłatami dla mieszkańców

Ministerstwo Turystyki poinformowało o przedłużeniu do końca listopada programu dopłat do pobytu w hotelach dla mieszkańców Cypru W programie bierze udział w sumie 220 obiektów