fbpx

Tanio LOT’em – został Wam tydzień

Bilety w dwie strony z Warszawy do Larnaki dostępne są po 377 zł, z innych polskich miast po 477 zł, do Polski polecicie już za 99€

Po kliknięciu w interesujący Was kierunek zostaniecie przeniesieni na stronę PLL LOT gdzie bez żadnych dodatkowych opłat będziecie mogli kupić bilet wprost na stronie przewoźnika:

Natomiast na Cypr możecie kupić bilety w tych cenach na praktycznie wszystkie loty w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu.

Bilety możecie kupić korzystając z kalendarza lotów tutaj>>> co naszym zdaniem jest prostsze – klikacie w link – kalendarz otworzy się na nowej stronie, wybieracie interesujący Was lot TAM a następnie POWRÓT – wszystkie instrukcje dalszego postępowania będą podawane po polsku.

Możecie także samodzielnie wyszukać interesujące Was loty na stronie naszego narodowego przewoźnika tutaj>>>

Pamiętajcie o ubezpieczeniu podróży! Lepiej na wszelki wypadek ubezpieczyć się od opóźnionego lotu, zgubionego czy zniszczonego bagażu oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowe ubezpieczenie podróży wykupicie tutaj>>>

Możecie kupić bilet na lot tylko z bagażem podręcznym – bagaż rejestrowany możecie potem dokupić tuż przed lotem (w cenie około 20€).

[bar id=”31560″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!