fbpx

Tanie loty na Cypr? Podpowiadamy jak je wyszukać.

[dropcap]T[/dropcap]anie loty na Cypr? Wielu z Was zapewne denerwują zmieniające się ceny biletów lotniczych. Za każdym razem, gdy wchodzicie na stronę przewoźnika cena zmienia się (przeważnie idzie w górę).

Przygotowaliśmy dla Was specjalne linki, dzięki którym automatycznie wyszukacie interesujące Was połączenia we wszystkich możliwych kombinacjach, na przykład wylot LOT a powrót WizzAir. Wystarczy kliknąć w interesujący Was link i dzięki temu automatycznie wyszukiwarka znajdzie Wam najtańszy możliwy lot.

Kalendarze ustawione są w ten sposób, aby wyszukiwały najtańszy miesiąc i połączenia bezpośrednie. Możecie to oczywiście dowolnie skorygować zmieniając miesiące podróży. Pamiętajcie o tym, że w chwili otworzenia strony na zielono (najtaniej) pojawią Wam się ceny TAM, powrót pokaże Wam się dopiero w momencie wybrania dnia w jedną stronę. Po kliknięciu w linki możecie dowolnie zmienić miasto wylotu, musicie jednak pamiętać, że do miast poza Warszawą, Katowicami i Krakowem będziecie musieli się przesiąść.

Sprawdźcie sami (kalendarze otworzą się po kliknięciu konkretnego połączenia):

Jeżeli wciąż nie widzicie szans na znalezienie interesującego Was połączenia w dobrej cenie – spróbujcie wyszukać bilety na czartery. Niestety, w tym wypadku dni lotów określone są bardzo dokładnie (wylot i powrót w czwartki a pobyt na 7 lub 14 dni) jednak może uda Wam się dopasować interesujący Was lot – dostępne są podróże zarówno do Pafos jak i Larnaki z Katowic, Poznania i Warszawy:

     


Zostaw swój komentarz:

Zaplanuj swoją podróż