Tam nas nie lubią...

Tam nas nie lubią...

Po raz kolejny jeden z czytelników napisał nam, że jedna z grup zrzeszających Polaków bardzo nie lubi naszej strony. Został “zbanowany” (zablokowany) na 7 dni za wzmiankę o Cypr24.

Zawsze nam się wydawało, że wszyscy Polacy mieszkający na Cyprze powinni trzymać się razem. W przypadku jednak tej konkretnej grupy na Facebooku wszyscy muszą tańczyć tak jak zagra jej założycielka i administratorka. Jeżeli ktoś się z nią nie zgadza – wylatuje z grupy.

Nie jest to pierwszy tego typu sygnał od naszych czytelników. Wielokrotnie spotkaliśmy się także z informacjami, że wystarczy “polubienie” na Facebooku naszej strony i skutek jest natychmiastowy – wyrzucenie z grupy.

Grupa ma charakter zamknięty (można nawet powiedzieć, że prywatny), więc nikt do niczego nie może się doczepić – administratorzy grupy robią co chcą i mają do tego pełne prawo.

Jeżeli więc nadal chcecie być członkami “tamtej” grupy lepiej nie chwalcie się, że czytacie Cypr24 bo też Was zablokują…

Specjalnie nie podaliśmy nazwy grupy aby nikt nie poczuł się urażony - większość z Was i tak wie o którą grupę chodzi...
Skomentuj