fbpx

Taksówka wodna połączy Pafos i Latchi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Latchi Wibit Ltd. uruchomić taksówkę drogą morską z Pafos do Parku Narodowego Latchi i Akamas.

Firma, której dyrektorem generalnym jest Savvas Chatziminas, ma na celu wdrożenie projektu Akamas Eco Fast Ferry / Sea Taxi i zamierza obsługiwać taksówkę morską, która w 55 minut przewiezie do 250 pasażerów katamaranem z portu w Pafos do portu w Latchi. 

Wyznaczonymi trasami, co dwie godziny taksówka będzie przewozić około 1000 osób dziennie przez wszystkie letnie miesiące. 


Podróż ma trwać maksymalnie godzinę, samochodem tę trasę można pokonać w podobnym czasie.


Według pana Hatziminasa łódź (Akamas Eco Fast Ferry) będzie bardzo bezpieczna, z luksusowymi siedzeniami i wszelkimi udogodnieniami dla pasażerów, z Wi-Fi, telewizorami, przewodnikiem i wyspecjalizowanym personelem do obsługi pasażerów.  

Prezes firmy twierdzi, że alternatywny sposób transportu turystów i Cypryjczyków, z Pafos do Latsi, bardzo wspomoże lokalną gospodarkę, zwłaszcza obszar Latsi – Polis Chrysochou i wioski Akamas, Na podstawie obliczeń koszt transferu w obie strony wyniesie około 30 € (lub 15 € w jedną stronę).

Nie możemy się już doczekać – my będziemy pierwsi do skorzystania z usług wodnej taksówki.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!