fbpx

Tak tanich biletów jeszcze nie było!

Na tegoroczne ceny biletów olbrzymi wpływ ma pandemia koronawirusa, bądźmy jednak szczerzy tak tanich biletów zarówno z Polski na Cypr jak i z Cypru do Polski jeszcze nie było.

Prawdopodobnie najdłużej mieszkający na Cyprze Polacy nie pamiętają aby bilet na trasie Polska – Cypr czy Cypr – Polska kosztował mniej niż 50€. Oczywiście do cen biletów należy doliczyć koszty bagażu – każdy podróżny sam decyduje z czym poleci – czy zawiezie z Cypru halloumi, wina czy chociażby inne pamiątki dla rodziny i znajomych. Podobnie jest w drugą stronę – w końcu można z Polski przywieźć całą walizkę przedmiotów czy artykułów, których na Cyprze po prostu nie ma.

Spójrzcie sami co stało się z cenami:

Okazje lotnicze z Polski na Cypr

cena za loty w dwie strony

Okazje lotnicze z Cypru do Polski

cena za loty w dwie strony


Jak widzicie najtańsze bilety na Cypr są z Gdańska i z powrotem to koszt około 159 zł (do Pafos lub Larnaki), droższe o 40 zł są natomiast bilety z innych miast – Warszawa i Kraków po 196 zł a Wrocław i Katowice po 202 zł. Podobne ceny widać przy lotach z Cypru do Polski (ceny za lot w dwie strony) – do Warszawy po 43€, do Wrocławia po 46€ a najdroższe po 63€ są bezpośrednie loty do Poznania.

Zobaczcie sami – klik:


Jedyny problem to koszt testów przy przylocie na Cypr. Sytuacja jest dynamiczna i zmienia się z dnia na dzień. Może więc się okazać, że jeżeli kupicie bilety na Cypr już testy nie będą potrzebne.

Jakby nie było Cypr planuje zniesienie obowiązkowych testów dla Wielkiej Brytanii i Grecji, to czemu miałby je utrzymywać dla Polski…


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!