Ile ta walizka waży – jak odpowiedzieć na to proste pytanie

Jak często zastanawialiście się nad tym, czy walizka, którą właśnie spakowaliście aby zabrać ze sobą do samolotu jest za ciężka? Ja zawsze mam ten problem.

Na szczęście rozwiązanie tego problemu nadeszło z Chin. I to całkiem tanio.

Za 4,87€ możecie kupić wagę do walizek mogącą unieść do 40 kg. Można wybrać dwa rodzaje przesyłek: bezpłatną (nierejestrowaną) lub płatną (z numerem nadawczym). Lepiej naszym zdaniem jest dopłacić 1,06€ i otrzymać przesyłkę rejestrowaną – na pewno otrzymacie ją wtedy w ciągu 7-21 dni – tak na stronie internetowej napisała ta firma. Koszty wysyłki są takie same do wszystkich krajów, więc jest bez znaczenia skąd zamawiacie. Nie ma obowiązku także opłacania dodatkowego cła – wartość przedmiotu zakupu jest zwolniona z tego podatku.

Jak widzicie na zdjęciach waga jest malutka i można ją włożyć nawet do kieszeni. Działa dzięki baterii (paluszki), które są dołączone do zestawu przy zakupie.

Czy warto? Naszym zdaniem tak. Pieniądze nie są wielkie a ułatwi na pewno pakowanie naszych walizek. No i będziemy mogli być wtedy pewni, że nie będzie konieczności przepakowywania się na lotnisku.

A jak ją kupić? Wystarczy kliknąć tutaj a zostaniecie automatycznie przeniesieni na stronę serwisu. Strona nie obsługuje niestety języka polskiego – jednym z języków jest język angielski.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!