Szukasz taksówki na Cyprze? Mamy ją dla Was wraz z kodem rabatowym na 10€!

Szukasz taksówki na Cyprze? Mamy ją dla Was wraz z kodem rabatowym na 10€!
Na Cyprze nie ma Ubera ani MyTaxi, uruchomiono Taxify!

Taxify mobilna aplikacja jest do pobrania dla wszystkich użytkowników smartfonów i działa na telefony z Androidem i iOS. Użytkownik może wybrać samochód w oparciu o czas przyjazdu, cenę, model samochodu i opinię użytkowników. Po potwierdzeniu zamówienia, użytkownik może zobaczyć przybywający samochód na mapie w czasie rzeczywistym. Aby pobrać aplikację na swój telefon wystarczy kliknąć tutaj >>>

Taxify to aplikacja do zamawiania przewozów osób przez nielicencjonowanych kierowców. To największa europejska usługa tego typu, która ma ponad 800 tys. aktywnych użytkowników. Od niedawna dostępna jest także na Cyprze – jak na razie w Nikozji i Limassol. Jej twórcy zapewniają jednak, że lada chwila pojawi się we wszystkich cypryjskich miastach.

Jeśli wpiszecie specjalny kod promocyjny

B43JD

rachunek za Wasz przejazd zmniejszy się o 10€! Kod należy wpisać w Waszym profilu w dziale “promocje”. Jak zapowiedział szef operacyjny firmy na Cyprze dla wszystkich, którzy zapłacą kartą płatniczą za przejazd zostanie doliczony dodatkowy 50% rabat za usługę.

Skomentuj