fbpx

Sztab WOŚP na Cyprze rozliczony

Kilka dni po rozliczeniu 29. finału WOŚP, na Cypr dotarł oficjalny dokument rozliczający tegoroczny finał na Cyprze.

Możemy już podać oficjalne informacje – cypryjski sztab WOŚP zebrał na Cyprze około 48 984,22 zł. Napisaliśmy około, gdyż kwota ta została wyliczona zgodnie z wczorajszym kursem euro, a jak zapewne doskonale wiecie, wahania euro do złotówki są olbrzymie. Trudno nam powiedzieć, na podstawie jakiego kursu została wyliczona nasza wpłata – jego cena wahała się od 4,4697 do 4,6771 zł za 1 euro.

Zgodnie z przesłanym dokumentem, cypryjski sztab zebrał: 32 423,20 zł oraz 3574,50€.


Jak wynika z przesłanego na ręce Szefowej Sztabu na Cyprze Agnieszce Jędrusik – Mbarga pisma, po otrzymaniu pisma, sztab został rozwiązany (kopia pisma znajduje się tutaj). Jak zapewniła nas była już szefowa sztabu, wszystkie dokumenty związane organizacją 29. finału na Cyprze zostały już przekazane do fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Przypomnijmy, że zgodnie z regulaminem, wszystkie sztaby są rozwiązywane po rozliczeniu finału – zawiązywane są ponownie po ogłoszeniu organizacji kolejnych finałów.

Przypomnijmy, że podczas całej zbiórki 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w sumie zebrano 210813830,10 zł czyli o 24 miliony więcej niż w roku poprzednim.

Nieoficjalnie wiemy, że kolejny, podwójnie jubileuszowy 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (i 5. na Cyprze) odbędzie się 30.01.2022 roku.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!