SZOK! 299 zł za bilet w dwie strony na Cypr z Warszawy i Katowic (bagaż wliczony)

Takiej ceny dawno nie było!

Jeśli chcecie za niewielkie pieniądze przylecieć na Cypr, polecamy Wam kupno biletów czarterowych po 299 zł – wyloty z Katowic i Warszawy do Larnaki. Bilety w takiej cenie dostępne na podróż w terminie 10-17.05.2018 r. W cenę biletu wliczono wszystkie opłaty lotniskowe, podstawowe ubezpieczenie na czas przelotu a także (co najważniejsze) bagaż podręczny i rejestrowany.

Kup bilet Warszawa ⇔ Larnaka  tutaj  >>>

Kup bilet Katowice ⇔ Larnaka tutaj >>>

Terminów wylotów jest bardzo wiele (oczywiście w różnych cenach) – po naciśnięciu odpowiedniego przycisku otworzą Wam się w nowej karcie:

Więcej połączeń i terminów, m.in. do Pafos z Katowic, Warszawy i Poznania możecie znaleźć tutaj >>>.

Jeżeli szukacie w tym terminie noclegów polecamy skorzystanie ze świetnej wyszukiwarki dostępnej przez TripAdvisor (tutaj). Dzięki niej będziecie mogli nie tylko porównać ceny noclegów z ponad 200 światowych witryn internetowych, ale także przeczytać pewne i sprawdzone opinie na temat miejsc noclegowych.

Jeżeli natomiast szukacie przyjeżdżacie większą grupą polecamy skorzystanie z oferty wynajmu mieszkań i domów na Cyprze (tutaj) – pozwoli Wam to zaoszczędzić pieniądze na wakacyjne rozrywki.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!