fbpx

Szalona Środa w LOT

Dziś, jak tradycyjnie w każdą środę polski przewoźnik organizuje wyprzedaż. Dziś do zaoferowania ma dwa kierunki, które mogą nas zainteresować. Pierwszy z nich to loty na trasie Warszawa – Kraków – Warszawa a drugi to Izrael.

Każdy z Was, kto mieszka w Krakowie lub okolicach powinien przemyśleć zakup biletu na tym lokalnym kierunku. Wprawdzie okres promocji jest czasowo ograniczony i bilety można kupić tylko na styczeń, ale warto wziąć pod uwagę tę wygodną przesiadkę w Warszawie.

Kup bilet na trasie Kraków ⇌ Warszawa tutaj >>>  i Warszawa ⇌ Katowice tutaj >>>

Drugim kierunkiem w wyprzedaży są bilety na trasie do Izraela. Bilety są dostępne w cenie od 199 zł do Tel Awiwu z Warszawy, Poznania, Lublina, Gdańska i Wrocławia.

Czemu wspominamy o Tel Awiwie? Otóż bilety do Izraela są tak tanie, ponieważ dopłaca do nich tamtejszy rząd i dzięki temu możliwa jest łatwa przesiadka na trasę z Tel Awiwu na Cypr. Praktycznie wszystkie linie lotnicze mające swoje bazy na Cyprze latają na tej trasie i dzięki temu ceny biletów z Cypru do Izraela są wyjątkowo niskie – zaczynają się od 13€ w jedną stronę. Możecie więc zatem polecieć z Poznania, Lublina, Gdańska czy Wrocławia do Tel Awiwu a potem z Izraela na Cypr.

Kup bilet z Polski do Izraela tutaj >>>

Pamiętajcie jedynie, że aby wybrać się w taką podróż musicie mieć paszport.

Zobacz bilety z Tel Awiwu do Pafos tutaj >>>

Zobacz bilety z Tel Awiwu do Larnaki tutaj >>>

Jak widzicie dostępnych jest kilka połączeń na tej trasie dziennie, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Decyzja należy do Was czy chcecie po prostu w Izraelu się przesiąść czy też zostać tam i zwiedzić ten zabytkowy kraj.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!