Świetna wiadomość dla studentów

Jeżeli jesteś studentem i posiadasz kartę ISIC możesz korzystać z licznych zniżek także na Cyprze!

Jak wynika z opublikowanego w poniedziałek ogłoszenia, międzynarodowa legitymacja studencka (ISIC), która zapewnia studentom liczne zniżki, rozszerzyła swój zasięg na Cypr.

„Podążając za sukcesem w Grecji przez ostatnie osiem lat, ISIC Grecja przejęła od 2022 r. wyłączną reprezentację ISIC Cyprus” – czytamy w ogłoszeniu.
ISIC Cyprus ma na celu zapoznanie studentów, naukowców i uczniów z publicznych i prywatnych instytucji edukacyjnych z przywilejami i zniżkami, jakie zapewnia międzynarodowa legitymacja studencka na poziomie krajowym i międzynarodowym

Przypomnijmy, że ISIC jest ważny w 135 krajach i posiada akredytację UNESCO, organizacji edukacyjnych, ministerstw edukacji i kultury oraz władz ds. turystyki.

Zainteresowani studenci mogą ubiegać się o ISIC za pośrednictwem strony internetowej isic.com.cy. Koszt legitymacji to 15€ rocznie.

Karta odblokowuje szereg zniżek na całym świecie, w tym na Cyprze obejmujące usługi turystyczne, takie jak bilety lotnicze i promowe, hotele i hostele, kilka rodzajów sklepów detalicznych, restauracje, usługi medyczne, a także rozbudowaną ofertę edukacyjną.

Przypomnijmy, że już od kilku lat istnieje możliwość korzystania na Cyprze także z karty euro>26.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading