Świetna wiadomość dla lecących na Cypr z Katowic!

Prosto na lotnisko

Jak poinformował podczas konferencji prasowej szef polskiego oddziału FlixBus Michał Leman od 28 czerwca 2018 roku dojedziecie prosto na lotnisko Katowice Pyrzowice zielonymi autobusami praktycznie z dowolnego miejsca w kraju. Z Bytomia, Krakowa, Częstochowy i Krakowa dojedziecie połączeniem bezpośrednim, w przypadku innych miast czeka Was przesiadka. Co jest ważne nawet w przypadku kursu łączonego bilet kupicie tylko raz.

Do tej pory każdy kto leciał z Katowic musiał dojeżdżać do centrum miasta Katowic a potem kombinował jak dostać się na lotnisko. Szczerze powiedziawszy trzeba było się nakombinować aby dojechać na czas na czas, często dojeżdżając kilka godzin wcześniej. Sprawdźcie dostępne połączenia tutaj >>>

FlixBus gwarantuje świetne warunki podróży. W autobusach dostępne są: bezpłatna sieć Wi-Fi o szybkości 4G, sporo miejsca na nogi, przekąski i napoje w korzystnej cenie, wystarczająca liczba gniazdek na Twoje urządzenia oraz dużo miejsca na bagaż. Bagaż jest przewożony oczywiście bezpłatnie.

FlixBus zapowiada, że w podobny sposób połączy niebawem wszystkie interesujące nas lotniska. Już w lipcu ma ruszyć połączenie z lotniskiem w Krakowie. Już połączono Modlin i Wrocław, ale z tych dwóch lotnisk jak na razie nie polecimy na Cypr.

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!