Święta na Cyprze za 398 zł!

Myśleliście o tym, aby Boże Narodzenie i Sylwestra spędzić na Cyprze? Jeżeli jeszcze o tym nie myśleliście najwyższy czas się nad tym zastanowić.

Bilety na okres świąteczno – noworoczny możecie kupić dzięki promocji w PLL LOT już za 398,06 zł (zobaczcie na naszej grafice – wylot z Warszawy 22.12.2017 a powrót z Larnaki 02.01.2018). Terminów w tej cenie jest bardzo wiele – możecie śmiało dopasować nie tylko pobyty 7. dniowe ale także dłuższe. Dostępne są bilety w terminach zarówno samego Bożego Narodzenia, ale także Sylwestra czy Święta Trzech Króli.

Kup bilet w promocji tutaj >>>

Można więc śmiało powiedzieć, że bilet w najniższej cenie jest typowym biletem jak na tanie linie lotnicze. Do wybranego miejsca czy za bagaż rejestrowany będziecie musieli dopłacić.

Choinka w Limassol

Loty z innych miast takich jak Kraków, Gdańsk, Katowice, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Szczecin oraz Zielona Góra są także dostępne, ale w nieco wyższych cenach.

Podane przez nas ceny są ostateczne i nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty za wystawienie biletu czy tak zwane opłaty manipulacyjne – strona internetowa LOT po prostu ich nie pobiera (sprawdźcie ceny na specjalnej stronie promocji tutaj >>>).


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading