fbpx

Święta na Cyprze – pokażcie je na zdjęciach

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Na ulicach cypryjskich miast widać już dekoracje świąteczne. Miasta przystrajają latarnie, drzewa a nawet palmy. Pokażcie nam jak to wygląda w Waszej okolicy.

Niestety nie możemy być wszędzie – dlatego Wasza pomoc jest niezbędna aby pokazać świąteczny Cypr. Czekamy na Wasze filmy (max. 60 sekund) i zdjęcia. Pamiętajcie aby podać miejsce gdzie film lub zdjęcie zostały zrobione.

Swoje prace możecie wysyłać bezpośrednio przez wiadomość na Whats App (wtedy mają najlepszą jakość) – wystarczy kliknąć poniżej:

+357 95 183 144

Swoje propozycje możecie nadsyłać także bezpośrednio przez wiadomość na Messenger

m.me/Cypr24

lub wchodząc na

www.facebook.com/cypr24

i klikając przycisk Wyślij wiadomość.

Nadesłane filmy i zdjęcia będą oceniane przez czytelników w naszych mediach społecznościowych (oznaczymy je jako #cy24swieta) i to czytelnicy zdecydują o najlepszych zdjęciach – ich autorzy dostaną nagrody niespodzianki. Dodatkowe nagrody, w demokratycznym głosowaniu, przyzna redakcja.

Na zdjęcia czekamy do końca roku, a zwycięzców ogłosimy podczas finału WOŚP na Cyprze.

Publikowane będą tylko fotografie i filmy zrobione na Cyprze.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie zdjęcia i filmy zostaną umieszczone na portalach społecznościowych cypr24.eu z oznaczeniem ich autorów wraz z odpowiednimi hasztagami – od tego momentu obowiązuje polityka prywatności mediów społecznościowych, w których zdjęcie zostało umieszczone.

Zastrzegamy sobie prawo nieopublikowania zdjęcia bez podania przyczyn. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji przesłanych zdjęć z oznaczeniem autora w przyszłości.

Przesyłając zdjęcia i filmy, jego nadawca oświadcza, że jest ich autorem i wyraża zgodę na ich publikację.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!