fbpx

Święta na Cyprze – pokażcie je na zdjęciach

Na ulicach cypryjskich miast widać już dekoracje świąteczne. Miasta przystrajają latarnie, drzewa a nawet palmy. Pokażcie nam jak to wygląda w Waszej okolicy.

Niestety nie możemy być wszędzie – dlatego Wasza pomoc jest niezbędna aby pokazać świąteczny Cypr. Czekamy na Wasze filmy (max. 60 sekund) i zdjęcia. Pamiętajcie aby podać miejsce gdzie film lub zdjęcie zostały zrobione.

Swoje prace możecie wysyłać bezpośrednio przez wiadomość na Whats App (wtedy mają najlepszą jakość) – wystarczy kliknąć poniżej:

+357 95 183 144

Swoje propozycje możecie nadsyłać także bezpośrednio przez wiadomość na Messenger

m.me/Cypr24

lub wchodząc na

www.facebook.com/cypr24

i klikając przycisk Wyślij wiadomość.

Nadesłane filmy i zdjęcia będą oceniane przez czytelników w naszych mediach społecznościowych (oznaczymy je jako #cy24swieta) i to czytelnicy zdecydują o najlepszych zdjęciach – ich autorzy dostaną nagrody niespodzianki. Dodatkowe nagrody, w demokratycznym głosowaniu, przyzna redakcja.

Na zdjęcia czekamy do końca roku, a zwycięzców ogłosimy podczas finału WOŚP na Cyprze.

Publikowane będą tylko fotografie i filmy zrobione na Cyprze.

Uprzejmie informujemy, że wszystkie zdjęcia i filmy zostaną umieszczone na portalach społecznościowych cypr24.eu z oznaczeniem ich autorów wraz z odpowiednimi hasztagami – od tego momentu obowiązuje polityka prywatności mediów społecznościowych, w których zdjęcie zostało umieszczone.

Zastrzegamy sobie prawo nieopublikowania zdjęcia bez podania przyczyn. Zastrzegamy sobie prawo do publikacji przesłanych zdjęć z oznaczeniem autora w przyszłości.

Przesyłając zdjęcia i filmy, jego nadawca oświadcza, że jest ich autorem i wyraża zgodę na ich publikację.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!