Surowy wyrok

Na 13 lat więzienia skazał wczoraj Sąd Rejonowy w Limassol 33. latka uznając go za winnego importowania i rozprowadzania narkotyków.  W mieszkaniu i samochodzie skazanego znaleziono w sumie 33 kilogramy marihuany i 1,5 kg kokainy.

O tej sprawie już pisaliśmy na naszych stronach. Dla przypomnienia obecnie skazany został zatrzymany w czerwcu ubiegłego roku na starej drodze z Limassol do Nikozji do rutynowej kontroli drogowej w okolicy Chirokitia. W wyniku przeszukania samochodu ujawniono czarną torbę z kilogramem marihuany, cztery telefony komórkowe pre-paid oraz 8225€ i 150£ gotówce. Wezwano specjalistów do walki z narkotykami, którzy przeszukali drugi samochód podejrzanego i jego mieszkanie w Moutayiaka. W wyniku tych ostatnich działań odkryto 15 opakowań zawierających w sumie 1,5 kg kokainy, 32 kg marihuany i kolejne pięć telefonów komórkowych.

Wyrok wydaje się surowy, jednak sami spójrzcie na skalę działalności. A ile pieniędzy i narkotyków nie udało się policji znaleźć o tym wie tylko skazany.

 

Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!