fbpx
  • Limassol 31'C 🌥
  • Nicosia 36'C ☼
  • Larnaca 32'C ☼
  • Ayia Napa 31'C ☼
  • Paphos 31'C 🌥
  • Limassol 31'C 🌥
  • Nicosia 36'C ☼
  • Larnaca 32'C ☼
  • Ayia Napa 31'C ☼
  • Paphos 31'C 🌥

Wielki sukces Cynthii w greckim Rising Star!

Przepiękne wykonanie piosenki Mariah Carey  „Without You” ponownie doprowadziło do gorącego krzesła.

https://youtu.be/fKhBrVycvJo?t=2m

Niestety, tym razem się nie udało i nie zobaczymy Cynthii w finale programu. Przykre…

Głównym zarzutem do Cynthii (zdaniem internautów) jest to, że nie śpiewa po grecku. Chyba wszyscy zapominają, że Ona jest Polką a do tego mieszkającą na Cyprze! Nie ukrywajmy, cypryjski grecki jest zupełnie inny od czystego greckiego. Czemu nie zaśpiewała po grecku? Jej mentorka z programu Despina Vandi sama stwierdziła, że obawiali się brzmienia fonetycznego piosenek śpiewanych przez Cynthię. Zresztą Ci z Was, którzy znają grecki cypryjski wiedzą doskonale jak czasem trudno jest zrozumieć Greka.

Wszyscy jurorzy programu wróżą Cynthii wielką karierę – my także. Padło nawet stwierdzenie, z którym my się także zgadzamy, że na takim talent show jak „Rising Star” świat się nie kończy. Przed naszą 14. letnią rodaczką otwiera się cała Europa i Świat.

Cynthia wykonała olbrzymią pracę. Jakby nie było śpiewała na żywo 17 razy!

Mamy nieodparte wrażenie, że gdyby ten program odbywał się w Polsce Cynthia zaszłaby dużo dalej.

Cynthia z mamą Moniką

Może trzeba o tym pomyśleć?

Cynthia wyjechała z Cypru do Grecji 2 miesiące temu, miała być tam tylko 2 tygodnie. Nie spodziewaliśmy się, że dotrze aż do półfinału! Po pierwsze – jest najmłodszą ze wszystkich zawodników (przypominamy ma 14 lat!), nie śpiewa greckich piosenek, które są dużo wyżej oceniane przez widownię i jest jedynym uczestnikiem bez greckiego paszportu. Niemniej jednak, zrobiła to i dotarła do półfinału ANT1 Rising Star. Jesteśmy z Ciebie dumni!

Mamy nadzieję, że kariera Cynthii nabierze takiego rozpędu jak innej polskiej wokalistki. Mimo tego, że Edyta Górniak także nie wygrała Eurowizji to osiągnęła międzynarodowy sukces. I tego Ci życzymy!

Przypominamy angielską wersję piosenki, która otworzyła wiele drzwi: Once In A Lifetime (swoją drogą tytuł odpowiedni: Raz w Życiu):

Za chwilę odezwą się głosy czemu porównujemy Cynthię i Edytę Górniak. Naszym zdaniem, to jedyne właściwe porównanie…Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:error: UWAGA: Zakaz kopiowania!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Cypr24 wykorzysta informacje, które podasz w tym formularzu, aby być z Tobą w kontakcie i dostarczać najnowsze teksty