Strzelali do ofiar z gaśnic samochodowych!

Atakowali gaśnicami prowadzących jednoślady w Limassol – ukradli ponad 4000€!

Policja poinformowała, że ​​grupa zamaskowanych mężczyzn jeżdżących w Limassol na motocyklach dokonała trzech napadów rabunkowych, używając do kradzieży gaśnic samochodowych.

Do pierwszego napadu doszło około godziny 2:15 nad ranem. Czterech mężczyzn podeszło do 37. letniego dostawcy jedzenia. Gdy już byli w zasięgu rażenia, mężczyźni użyli gaśnicy, dezorientując ofiarę, po czym uderzyli ją pięścią w głowę i ramię i uciekli, zabierając motocykl, telefon komórkowy i 300 euro w gotówce.

Niecałe 25 minut później podeszli do 23. letniego dostawcy jedzenia i użyli gaśnicy, trafiając go kilka razy, po czym uciekli, zabierając jego motocykl, telefon komórkowy i kolejne 300 euro w gotówce.

Trzeci i ostatni napad miał miejsce około 3.40 rano – tym razem rabusie zaatakowali 39. letniego rowerzystę. Wystrzelili do ofiary z gaśnicy prosto w twarz, a następnie wyrwali torbę na ramię, w której znajdowały się dwie karty bankowe i dowód osobisty.

Szacuje się, że łączna wartość mienia skradzionego w wyniku ataków wyniosła 4150 euro.

Policja ścigała motocykl bez numerów rejestracyjnych z dwoma pasażerami odpowiadającymi opisowi podanemu przez ofiary, co doprowadziło do aresztowania jednego podejrzanego. Znaleziono przy nim skradziony telefon komórkowy.

Drugi motocyklista pozostaje na wolności.

Odzyskano jeden skradziony motocykl.

Śledztwo w tej sprawie jest w toku.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading