Strzały w Oroklini

Próba zabójstwa?

Policja w Larnace prowadzi dochodzenie w sprawie usiłowania zabójstwa po tym, jak w niedzielę padły strzały w jadący pojazd.

Autem podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 39 i 42 lata oraz sześcioletnie dziecko. Gdy jechali w Oroklini około 5:30 rano, nieznana osoba strzeliła do poruszającego się samochodu.

Około godziny 5:30 nieznana osoba strzeliła do jadącego pojazdu, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku odpowiednio 39 i 42 lat oraz 6-letnie dziecko – powiedział mediom rzecznik prasowy policji w Larnace, Haris Hatzigias

Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Według informacji Philenews celem ataku był 42. latek, który jest spokrewniony z osobą, która jest powiązana z otwartymi sprawami podziemia. 

Philenews twierdzi, że 42. latek wsiadł do swojego pojazdu na miejscu kierowcy. Gdy tylko pojazd ruszył, kilka metrów od kamienicy, w której mieszkał 42. latek, napastnik otworzył ogień z broni palnej. Samochód uderzył w zaparkowany samochód.

42. latek ma obrażenia brzucha i nogi i przechodzi operację w szpitalu w Larnace. Chłopczyk przebywa na Oddziale Pediatrycznym tego samego Szpitala z raną penetrującą nogi i przechodzi badania, które mają zdecydować, czy zostanie poddany operacji. 

Zdaniem lekarzy, stan zdrowia poszkodowanych nie zagraża ich życiu.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!