Strona wypożyczalni samochodów została zhakowana!

Jak poinformowała nas przedstawicielka firmy Zidoros strona internetowa wypożyczalni została zhakowana.

Firma Zidoros jest właścicielem marki GeneralCarHire, która zajmuje się między innymi wypożyczaniem samochodów. Jak poinformowała nas dzisiaj jej przedstawicielka Patrycja Skukowska jest strony internetowe zostały zhakowane i nie działają prawidłowo.

Zdarzyło się ostatnio, że klienci czekali na mnie pod biurem z wydrukowanym potwierdzeniem wynajęcia samochodu z jednej z „naszych” stron, a ja nie miałam na ten temat żadnej informacji – powiedziała Patrycja

Przejęte strony to:

  • www.generalcarhire.com
  • www.generalcarhire.pl
  • www.generalcarhire.ru


Nie rezerwujcie samochodów przy użyciu strony internetowej! Do momentu rozwiązania problemów ze stroną (o czym na pewno Was powiadomimy) samochody w naprawdę rewelacyjnych cenach możecie zarezerwować telefonicznie pod numerem telefonu:

 +357 7000 8155 (24h)

lub osobiście w biurze firmy w Larnace (zaznaczyliśmy je na mapce). Możecie także skontaktować się z wypożyczalnią przy pomocy poczty elektronicznej:

  info@generalcarhire.com.cy

Bezpośrednio z wypożyczalnią możecie się także skontaktować poprzez Facebooka – wystarczy kliknąć tutaj>>>

Przepraszam wszystkich klientów za komplikacje, ale niestety tego typu historie się zdarzają. Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany i będziemy mogli wszystkich już wkrótce zaprosić na naszą nową stronę internetową – dodała Patrycja

Z niecierpliwością czekamy na pozytywne informacje. W końcu General Car Hire jest jedną z najlepszych wypożyczalni samochodów na Cyprze. I co dla niektórych jest równie ważne nie pobierana w niej jest kaucja i można dogadać się po polsku.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading