fbpx

Stop Cyprus! Stop!

Kilka dni temu grupy obrońców praw zwierząt i przeciwnicy okrucieństwa nad zwierzętami na serwisach społecznościowych obiegło zdjęcie przedstawiającego psiaka uwięzionego w malutkiej klatce w ogromnym ogrodzonym ogrodzie w miejscowości Pervolia ( Larnaka). Fotografię zamieścił Robert P. 23 stycznia 2019 o 22:49 dodając komentarz:

Somebody needs to save these two dogs from Pervolia Larnaca (Ktoś musi uratować te dwa psy z Pervolia – Larnaka)

Post został udostępniony ponad sto razy i chyba dotarł nawet do właścicieli. Zobaczcie co się stało! Pies w końcu rozprostuje nogi!

fot. Facebook

Niewidoczne na zdjęciu jest to że tuż obok, za zieloną siatką, w tym samym ogrodzie jest drugi pies. Choć też jest zamknięty ma więcej swobody.

Jeśli widzicie psy w klatkach, żyjące wśród własnych odchodów, zaniedbane, alarmujcie!
Vetinary Services w Larnace +357 24 824 555 Można zgłosić sprawę anonimowo.

Teraz po zdarzeniu w Kiti, gdzie żywcem spalono psa, wszystkie okrutnie traktowane zwierzaki mają szansę zabrać głos (pisaliśmy o tym tutaj).

Pamiętajcie że nikt nie ujawni waszej tożsamości, specjalnie stworzona do badań takich spraw grupa przybędzie na miejsce. Jeśli możecie pomóc jakiemuś zwierzęciu, wyślijcie zdjęcie, napiszcie lokalizację. My wyślemy te zdjęcia w imieniu redakcji. To zdjęcie otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek i wraz z opisem przekazaliśmy już odpowiednim organom:

Czekamy na Waszą pomoc! Wysyłajcie nam zdjęcia w wiadomości na Facebooku lub na nasz adres mailowy – [email protected].

Pies kocha nas bardziej niż my kochamy samych siebie.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!