fbpx

Starszy mężczyzna pobił migrantkę (film)

W środę policja aresztowała 76-letniego mężczyznę i jego 76-letnią żonę w związku z atakiem na cudzoziemkę w Limassol.

W środę grupa wsparcia migrantów Kisa opublikowała na Twitterze niepokojący klip wideo z ataku na kobietę, uważaną za osobę ubiegającą się o azyl.

W filmie starszy mężczyzna – uważany za właściciela mieszkania – jest widziany wielokrotnie uderzając kobietę, w tym w tył głowy. Chwyta ją również za włosy, pociągając jej głowę w dół, aby mógł ją uderzyć.

Inna kobieta jest obecna na miejscu i wydaje się, że próbuje powstrzymać mężczyznę przed kontynuowaniem ataku. W końcu mężczyzna przestał bić.


Lokalne media twierdzą że kobieta jest osobą ubiegającą się o azyl i pochodzi z Iranu. Władze już wcześniej były powiadamiane o niespokojnych stosunkach między nią a właścicielem – podobno służby socjalne były bliskie zapewnienia jej innego zakwaterowania.

Film błyskawicznie obiegł wszystkie media społecznościowe wywołując powszechne oburzenie.

Jak udało się ustalić Philenews pobita złożyła już zeznania i policja aresztowała zarówno bijącego mężczyznę jak i widoczną na filmie kobietę – oboje oskarżeni mają po 76 lat.

Według informacji Philenews, obaj są oskarżeni o napaść, zniewagę i atak miru domowego. 

Ofiara pozostanie hospitalizowana w Szpitalu Ogólnym w Limassol – ma otarcia i siniaki na twarzy oraz odczuwa ból w różnych częściach ciała.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!