fbpx

Sprzedawcy zapowiadają obniżenie cen

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Przez ostatnie cztery tygodnie większość sklepów była zamknięta

Detaliści zamierzają oferować duże rabaty po ponownym otwarciu sklepów, aby przyciągnąć klientów – pozostali z dużymi ilościami niesprzedanych zapasów po blokadach wprowadzonych 10 stycznia. Nie ukrywajmy, przez miesiąc czasu, nawet najnowsze artykuły nieco się postarzały…

Szef Cypryjskiego Stowarzyszenia Detalistów Marios Antoniou powiedział, że w niektórych przypadkach rabaty będą przekraczać 50% w celu zwiększenia dochodów w celu pokrycia nagromadzonych należności, w tym czynszu i podatków. Sprzedawcy muszą także częściowo opróżnić swoje zapasy magazynowe.

Antoniou powiedział, że do pracy wróci około 33000 pracowników handlu detalicznego. Przypomniał także, że zgodnie z protokołem Ministerstwa Zdrowia firmy muszą egzekwować regułę 1 osoba na 10 m2 w przypadku małych sklepów i 1 osobę na 15 m2 w przypadku sklepów powyżej 1000 m2.

Aby odwiedzić sklepy detaliczne, obywatele muszą poprosić o zezwolenie na przemieszczanie się, wysyłając odpowiedniego sms’a na numer 8998.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!