Sprzedawcy z EAC?

Od pewnego czasu do cypryjskich domów zaczynają pukać akwizytorzy podający się za pracowników EAC (zakładu energetycznego) oferujący sprzedaż urządzeń, które mają pomóc w oszczędzaniu energii elektrycznej.

Jak informuje Electricity Authority of Cyprus (EAC) z domokrążcami nie ma on nic wspólnego. Firma ostrzega przed kupowaniem jakichkolwiek urządzeń z niepotwierdzonego źródła i bez wymaganych zezwoleń i licencji. Radzi ona nie wpuszczać sprzedawców do mieszkań gdyż może to właśnie jest celem tych ludzi. Być może planują oni rozejrzeć się po mieszkaniu tylko po to aby zaplanować późniejszą kradzież. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości firma prosi o kontakt pod całodobowym numerem alarmowym 1800.

Nie dajcie się nabrać na tego typu sprzedawców. Przypominamy także, że osoby odczytujące liczniki nie są uprawnione do przyjmowania pieniędzy. Rachunki za prąd możecie opłacić w bankach lub w punktach kasowych firmy (adresy dostępne są tutaj) a także w internecie (bezpośredni link znajduje się tutaj).

Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading