fbpx

Spotkanie Polonii w Nikozji

W sobotę w ogrodach kościoła w Nikozji odbyło się spotkanie z okazji Święta Polonii, Konstytucji i Flagi zorganizowane przez Stowarzyszenie MALWA. Pogoda dopisała, choć z frekwencją było słabo. Jak poinformowała jednak Pani Izabela pojawiło się kilka osób, które dotychczas nie uczestniczyły w tego rodzaju spotkaniach. Na spotkaniu nie mogło także zabraknąć przedstawicieli polskiej ambasady.

W niektórych grupach wywiązała się ostra dyskusja pomiędzy Polakami, czemu fakt spotkania nie został odpowiednio nagłośniony. Dziwi nas ten zarzut, gdyż zarówno członkowie Stowarzyszenia MALWA jak i nasz portal staraliśmy się poinformować wszystkich. Niestety, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich. Możemy jedynie poinformować, że nasze informacje na ten temat przeczytano ponad 3000 razy.

Obejrzyjcie zdjęcia zrobione przez Mirosława Ptasznik.

[Best_Wordpress_Gallery id=”6″ gal_title=”MALWA”]

Spotkanie upłynęło w naprawdę miłej i przyjaznej atmosferze. Na stołach królowały przekąski, napoje i zgodnie z cypryjskim zwyczajem wino.

My ze swojej strony obiecujemy nadal wspierać działalność Stowarzyszenia MALWA i informować Was o wszystkich organizowanych spotkaniach także śledźcie nasze łamy na bieżąco.

 

Booking.com


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!