fbpx

Sposób na tańsze zakupy – allegro

Na Cyprze także możecie korzystać z Allegro

Wiele osób, które mieszkają za granicą nie wie o tym, że także może korzystać z niższych cen oferowanych przez ten polski portal aukcyjny. Nie wszyscy zdają sobie także sprawę z tego, że niektórzy (nie wszyscy) sprzedawcy wysyłają oferowane przez siebie produkty także za granicę. W wielu ofertach znajdziecie listę dostępnych krajów wysyłki, ale nie zawsze wśród nich znajdzie się nasza wyspa.

Co trzeba zrobić aby zacząć kupować? Wystarczy się zarejestrować w portalu klikając tutaj i dalej postępując krok po kroku tak jak prowadzi intuicyjna wręcz strona. Krótka procedura pozwoli na to abyście stali się klientami. Będziecie także mogli wystawiać zbędne Wam przedmioty, które można jeszcze sprzedać.

Co należy zrobić aby sprawdzić czy sprzedawca wyśle przesyłkę na Cypr?

Po pierwsze zobaczcie w szczegółach dostawy czy na liście wymienionych krajów znajduje się Cypr. Z praktyki wiemy, że wymienionych jest wiele państw, ale rzadko na liście Cypr się znajduje – być może dlatego,że nie za często o taką wysyłkę klienci pytają. Koszt wysyłki na Cypr Pocztą Polską jest identyczny jak do innych krajów Unii Europejskiej.

Jeśli na wspomnianej powyżej liście Cypru nie ma najprostszą metodą jest zapytanie sprzedającego o udostępnienie takiej wysyłki. W pytaniu najlepiej od razu zastrzec, że koszty przesyłki zostaną poniesione przez Was i opłacone z góry. Aby wykonać tą czynność musicie być zalogowani na swoje konto Allegro. Jeśli mimo Waszego pytania sprzedawca odmówi wysyłki na Cypr (czasami się to zdarza) zawsze możecie zrobić zakupy i wysłać je do kogoś z rodziny lub znajomych w Polsce – zabierzecie je przy okazji sami lub oni Wam je prześlą.

A co z płatnością za zakupione towary? Możecie za nie zapłacić kartą przez internet. Płatność jest bezpieczna i obsługiwana przez polską firmę PayU.

Popatrzcie na ceny w tym serwisie (tutaj) a odkryjecie niesamowite różnice pomiędzy cenami na Cyprze i w Polsce. Wielokrotnie zdarza się tak, że bardziej opłaca się kupić coś ma Allegro, opłacić koszty przesyłki na Cypr a i tak jeszcze spora kwota nam zostanie w kieszeni.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!