Spodziewane są burze!

Cypryjska Służba Meteorologiczna wydała żółte ostrzeżenie przed pojedynczymi burzami, które mają dotknąć głównie obszary górskie, śródlądowe i wschodnie. 

Podczas burzy intensywność deszczu prawdopodobnie przekroczy 35 milimetrów na godzinę, możliwe są również opady gradu. Ostrzeżenie obowiązuje od godziny 12:00 do godziny 18:00.

Zapewne zauważyliście lokalnie zwiększone zachmurzenie. Meteorolodzy twierdzą że chmury, które pojawiły się po południu, będą dawać pojedyncze deszcze i pojedyncze burze, głównie w górach i we wschodniej części wyspy. 

Morze jest nieco wzburzone. Temperatura wzrośnie do około 32 stopni w głębi kraju, około 30 na północnych wybrzeżach, około 28 na pozostałych wybrzeżach i około 22 stopni w wyższych górach.


Wieczorem powinno się uspokoić a temperatura spadnie do około 17 stopni w głębi kraju, około 18 stopni na wybrzeżach i około 12 stopni w wyższych górach.

Meteorolodzy twierdzą, że jutro i w czwartek pogoda nie ulegnie zmianie i także spodziewane są lokalne deszcze oraz burze, natomiast w piątek temperatura będzie stopniowo rosnąć, wahając się nieco powyżej średnich wartości klimatycznych.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading