Spędzi dwa miesiące w areszcie na północy

Grek cypryjski skazany na dwa miesiące na północy za sfałszowanie ubezpieczenia samochodu

Jeden z Greków cypryjskich aresztowanych na północy za próbę przedostania się na północ samochodem z fałszywymi dokumentami ubezpieczeniowymi został skazany na obszarach okupowanych na dwa miesiące więzienia.

Wyrok został wydany za wprowadzenie do obrotu fałszywych dokumentów urzędowych i usiłowanie popełnienia przestępstwa.

Mężczyzna próbował przedostać się na północ przez punkt kontrolny Ayios Dhometios 30 sierpnia około godziny 16:00, posługując się fałszywym dokumentem ubezpieczeniowym, który jego zdaniem został wydany przez Capital Bank.

Służba uznała dokument za sfałszowany i odkryła, że ​​numer seryjny na dokumencie odpowiada autentycznemu i ważnemu dokumentowi ubezpieczeniowemu, który został wystawiony na nazwisko mężczyzny i w oryginale był ważny do 9 września. Cypryjczyk zmienił datę ważności ubezpieczenia na 6 czerwca 2024 r.

Podobno powiedział, że chce „przetestować” funkcjonariuszy pełniących służbę, aby sprawdzić, czy będą w stanie wykryć podrobiony dokument.

Sąd zdecydował, że biorąc pod uwagę fakt, że był on wcześniej karany i przebywał w areszcie od 31 sierpnia, powinien zostać skazany na dwa miesiące więzienia.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading