fbpx

Słynna polska restauratorka otworzy na Cyprze restaurację

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Znana z popularnych kulinarnych programów telewizyjnych restauratorka i jurorka polskiej edycji kulinarnego show, jeszcze w tym roku otworzy restaurację na Cyprze

Jak donoszą nam blisko związane z restauratorką osoby, plan otwarcia restauracji na Cyprze pojawił się w głowie Pani Magdy już kilka lat temu. Już we wrześniu 2016 roku publikowaliśmy na naszym profilu na Facebooku jej zdjęcia gdy wylądowała na lotnisku w Larnace:

Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że restauracja ma zostać otwarta we właśnie powstającym mieście handlowym w okolicach Nikozji.

Otoczenie Pani Magdy informuje, że umowa na wynajem pomieszczeń na nową restaurację ma zostać podpisana lada dzień – przedstawiciele dewelopera mają specjalnie lecieć do Warszawy aby umowa została parafowana. Znana restauratorka nie chce podobno przylecieć na Cypr ze względu na panujące obostrzenia oraz brak bezpośrednich połączeń lotniczych.


W restauracji mają być serwowana zarówno tradycyjna kuchnia grecka (ukłon w stronę Cypryjczyków) jak i kuchnia polska.


Wstępnie otwarcie restauracji jest planowane wraz ze startem całej inwestycji.

Jak udało nam się ustalić, gotować mają zarówno Polacy mieszkający na Cyprze jak i Cypryjczycy. Nie będzie to pierwsza restauracja poza granicami Polski sygnowana podpisem znanej restauratorki.

Wybierzecie się do kolację do nowej restauracji? Wierzycie, że osiągnie sukces?


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!