fbpx

Słów kilka o ideologii LGBT

Od dłuższego czasu jesteśmy obserwatorami silnej ofensywy ideologii LGBT, śledzę to zjawisko z dużym zainteresowaniem, ponieważ Polska, ostatni bastion religii katolickiej w Europie znajduje się obecnie pod szczególnym pręgierzem działalności lewicowych aktywistów LGBT.

Sądząc po ostatniej publikacji w prasie cypryjskiej wypowiedzi metropolity Morphou na temat homoseksualizmu, przypuszczam, że „komuś” zależy na rozpoczęciu agitacji i propagowaniu ideologii LGBT na Cyprze.
Unia Europejska forsuje kwestie działalności LGBT wobec wszystkich nowych członków unijnych, stwarzając celowo sztuczne problemy i deformując istniejącą rzeczywistość społeczną. 
Problem może się poważnie obostrzyć jeżeli równolegle do tęczowej rewolucji zostanie wprowadzona seksualizacja dzieci w przedszkolach i szkołach podstawowych adekwatnie do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia.

Jak na razie wypowiedź biskupa Neophytos w Morfphou, głoszącego pseudo-teorie naukowo-medyczne i mające raczej charakter średniowiecznych zabobonów może wzbudzić tylko kaskady śmiechu wśród światłego, nowoczesnego społeczeństwa, dlatego wystarczyłoby w tym przypadku kompletne zignorowanie wypowiedzi metropolity. 
Uważam, że nie jest to na tyle ważne , aby zaprzątać sobie głowę pseudo-teoriami jego ekscelencji. 

Cypr ma o wiele większe problemy polityczno-ekonomiczne niż skupianie się nad farmazonami metropolity i powinno się spojrzeć na nie z przymrużeniem oka. 

Informacja została podana do mediów przez organizację Accept LGBTI , która działa aktywnie we wszystkich krajach unijnych pod auspicjami Unii Europejskiej, mówiąc jaśniej, jest finansowana z unijnego budżetu.
Przejrzałam starannie ich fejsbukową stronę, brak danych osobistych administratorów Accept na Cyprze, kompletna anonimowość, zastanawiające!

Sądzę, źe maja te same plany i zamiary co ich analogiczne filie europejskie, zależy im na kreowaniu fermentu społecznego (to jest to co widzimy obecnie w Polsce) między religijna częścią społeczeństwa cypryjskiego a ich własną frakcją LGBT.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że w stosunku do homoseksualizmu Kościół ortodoksyjny (tak samo jak katolicki) uważa tą orientację seksualną za grzech sodomski i przejaw grzesznej natury człowieka. 
Metropolita Morphou pozostaje więc wierny dogmatom swego Kościoła.
Religia zawsze zajmowała ważne miejsce w życiu Cypryjczyków, trudno więc stwierdzić z jaką reakcją ten farmazon światopoglądowy metropolity Morphou zostanie przyjęty przez starszą społeczność Cypru.
Mam nadzieję, że zdrowy rozsądek zwycięży i wszystko rozejdzie się „po kościach”, a plany Accept po prostu wezmą w łeb.

Dla każdej zdroworozsądkowej osoby jest jasne, że LGBT to bezsensowna ideologia Zachodu, mająca na celu wprowadzeniu zamieszek społecznych i deprawacji moralnej społeczeństwa.
W żadnym kraju europejskim nie tyranizuje się, nie znęca się nad homoseksualistami.

Mają takie same prawa cywilne jak wszyscy obywatele, mogą zawierać cywilny pakt solidarności, akt prawny, czyli akt ślubu cywilnego
osób heteroseksualnych, jedynie odmawia się im prawa do adopcji dzieci. Sami stworzyli sztuczny problem rzekomej „mowy nienawiści”. 

LGBT nie ma nic wspólnego z demokracją ani ze zwykłą tolerancją, zresztą większość ma problem z definicją własnej ideologii, sami zagubieni w oparach neomarksizmu nie widzą, że jest to forma taktyki rewolucyjnej, rozbijanie normalności pod pozorem obrony prześladowanych homo.
W Polsce profanuje się symbole religijne, na Cyprze służą ku temu pseudo teorie biednego biskupa.

Jedynie cel jest ten sam!

[bar id=”29364″]

W dziale OPINIE publikujemy prywatne opinie naszych czytelników, które nie zawsze są zgodne z opiniami redakcji.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!