fbpx

Sezon wyprzedaży czas zacząć

Nadchodzący tydzień to czas na zakupy

Już od poniedziałku możecie zacząć się rozglądać za promocyjnymi ofertami praktycznie wszędzie. Mamy nieoficjalne informacje, że będzie można także kupić tańsze bilety lotnicze.

Czarny Piątek dotarł zza oceanu, a wziął się stąd, że w Stanach Zjednoczonych ostatni piątek listopada był tradycyjnie dniem rozpoczęcia sezonu zakupów przedświątecznych. Obecnie produkty i prezenty na Gwiazdkę kupuje się czasem zdecydowanie wcześniej, ale Black Friday to dzień, w którym szczególnie opłaca się to robić. Sklepy są dłużej czynne, a do tego organizują najlepsze wyprzedaże i największe promocje w całym roku.

Poprzednie lata pozwoliły nam jednak przyzwyczaić się do tego, że spora część promocji przygotowywanych z okazji Black Friday na całym świecie, startuje dzień albo nawet kilka dni wcześniej. Stąd też coraz bardziej popularne staje się określenie Black Week, czyli Czarny Tydzień. Często więc „szczęśliwymi nabywcami” można zostać już w czwartek czy w środę, choć najgorętsze oferty są oczywiście zarezerwowane na sam Czarny Piątek.

Przygotujcie więc swoje karty kredytowe i zaglądajcie na naszą stronę – będziemy na bieżąco publikować oferty towarów i usług, które mogą Wam się przydać.

Jeżeli tylko pojawią się oferty lotów z Cypru lub na Cypr poinformujemy Was o tym bez zbędnej zwłoki.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!