Setki osób na cypryjskiej Paradzie Równości

Pod hasłem „Together we Thrive” w Nikozji w sobotni wieczór odbyła się parada Cyprus Pride Parade

Cyprus Pride Festival odbywał się pod patronatem Prezydenta Republiki i Burmistrza Nikozji. Wzięły w nim udział setki osób a partnerem strategicznym, po raz pierwszy, była Cyta a także wiele lokalnych firm. Na zdjęciach opublikowanych w sieci zauważyliśmy także kilka polskich twarzy.

Nicholas Trifon, wyraził zadowolenie organizacji z zaangażowania partnerów biznesowych w Cyprus Pride Parade. Jego zdaniem zaangażowanie biznesu, zwłaszcza tak dużej firmy jak Cyta, nie tylko zapewnia wsparcie ekonomiczne społeczności LGBTI, ale także pokazuje zaangażowanie świata biznesu w promowanie szacunku i równości na Cyprze.


W Cyta zdajemy sobie sprawę, że tworzenie integracyjnego środowiska pracy ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia, produktywności i rozwoju osobistego naszych pracowników — powiedział dyrektor generalny Cyta, Andreas Neocleous.
Nasza współpraca z Accept-LOATI Cyprus odzwierciedla zaangażowanie Cyta w kwestie szacunku i równego traktowania, które są zintegrowane ze wszystkimi funkcjami organizacji i kontaktami z jej pracownikami, dostawcami i klientami

Marsz rozpoczął się o 17:30 w Ogrodzie Miejskim w Nikozji, gdzie odbył się festiwal z atrakcjami dla wszystkich grup wiekowych.

Zdaniem organizatorów, tegoroczny Pride Festival 2023 miał na celu zachęcenie do jedności, współpracy i solidarności w walce z homofobią, transfobią, cyberprzemocą, heteroseksizmem i cis-seksizmem, mając nadzieję zainspirować społeczność LGBTQI+


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!