Samochód bez kaucji?

Wielokrotnie piszecie do nas z prośbą o polecenie Wam wypożyczalni samochodów na Cyprze. Najlepsza jest oczywiście taka, która nie będzie wymagała kilkuset złotych kaucji za wypożyczenie auta. No i kolejny częsty warunek – samochód powinien być dostępny zaraz po przylocie na lotnisku.

Wszystkie te warunki są dla nas jasne – wiadomo nikt nie chce blokować pieniędzy, które przez jakiś czas ciułał na wakacje – można je przecież wydać no i jakby nie było – samoloty z Polski przylatują o różnych godzinach lepiej jest więc wsiąść od razu w samochód na lotnisku i pojechać do swojego hotelu.

Znaleźliśmy dla Was taką wypożyczalnie. Nie tylko nie pobierze kaucji, podstawi samochód na lotnisko ale także, co jest równie ważne, porozumiecie się w niej po polsku! Wypożyczalnia samochodów o której piszemy posiada bogaty wachlarz różnorodnych marek i modeli, wśród których każdy Klient znajdzie pojazd odpowiedni do swoich oczekiwań i możliwości. Wśród nich znajdziecie auta małe, samochody miejskie, pojazdy rodzinne, z napędem na 4 koła, kabriolety, busy i limuzyny. Proponujemy wybór pomiędzy markami z wyższych półek typu Mercedes, Audi czy BMW oraz samochodami średniej klasy popularnych i sprawdzonych marek europejskich i japońskich.

Nie czekajcie więc! Kontaktujcie się bezpośrednio z wypożyczalnią General Car Hire:

 7000 8155 (z Cypru)

 669 445 023 (z Polski)

info@generalcarhire.com.cy


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading