Samochodem po ścieżce rowerowej

Na cypryjskiej ścieżce dla rowerów można spotkać na pewno samochody!

Dwie potężne ciężarówki zostały zarejestrowane podczas jazdy ścieżką dla pieszych i rowerzystów w pobliżu stadionu GSP około godziny 16:00 w środę.

Klip został wysłany do Alpha przez członka społeczeństwa po pojawieniu się podobnego incydentu – z taksówką w Polis zbliżającą się do pieszego idącego ścieżką .

Policja wkrótce potwierdziła, że ​​taksówkarz został zidentyfikowany na podstawie tablic rejestracyjnych pojazdu i został wezwany na stację, gdzie otrzymał pozasądową grzywnę.

Najnowsze nagranie dwóch pickupów nie pokazuje jednak wyraźnie tablic rejestracyjnych, zdaniem policji nie można więc ukarać kierowców

Niedawna decyzja rządu, która nakłada wysokie mandaty na rowerzystów bez kasków, wywołała sprzeciw, a wielu nadal twierdzi że to rowerzyści są obwiniani za złą jazdę.

Najnowsze klipy wydają się pokazywać, że być może rząd miał coś na sumieniu: nigdy nie można być zbyt bezpiecznym, nawet na ścieżce rowerowej.

Ten film nagraliśmy dwa lata temu i możecie nam wierzyć na słowo, że kierowcy nadal pokonują ten odcinek jadąc pod prąd…

Co tu się więc dziwić.

Powinniśmy nagrywać, robić zdjęcia i piętnować publicznie.

Może to pomoże…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading